Etusivu > Yhteystiedot

TACTIC GAMES OY

Raumanjuovantie 2, PL 4444, 28101 PORI

puh. (02) 6244 144  

ASIAKASPALAUTE

REKLAMAATIOT

info@tactic.net   Reklamaatiolomake

JÄLLEENMYYJÄKSI?

  Jälleenmyyjäksi? -sivusto

 

jussi.viljanen@tactic.net-->
JÄLLEENMYYJIEN ASIAKASPALVELU JA MYYNTI
Tero Sjövall
Nordic Sales Director
+358 44 981 8718
tero.sjovall@tactic.net
Sini-Tuulia Nurmi
Myyntiassistentti
+358 44 7396 598
sini-tuulia.nurmi@tactic.net
Jari Lehtola
Myyntiedustaja Pohjois- ja Itä-Suomi
+358 50 4412 620
jari.lehtola@tactic.net
Mika Laurila
Myyntiedustaja Etelä- ja Länsi-Suomi
+358 50 5270 891
mika.laurila@tactic.net
Minna Viljanen
Asiakaspalvelupäällikkö
+358 2 6244 119
minna.viljanen@tactic.net
Juha Nieminen
Myyntijohtaja (CSO), vienti
+358 2 6244 120
juha.nieminen@tactic.net
 
PUBLISHING
Micke Mavrostomos
Myyntipäällikkö
+358 50 364 5066
micke.mavrostomos@tactic.net
Mia Lindgren
Kustannuspäällikkö
+358 50 365 0963
mia.lindgren@tactic.net
Annu Nykänen
Kustannuspäällikkö
+358 50 365 0301
annu.nykanen@tactic.net

PROMOOTIOTUOTTEET JA ASIAKASPELIT
Minna Yppärilä
Tuoteryhmäpäällikkö
+358 50 3473 348
minna.ypparila@tactic.net

  Promootiotuotteet ja asiakaspelit -sivusto

MARKKINOINTI
Jemina Heljakka
Markkinointipäällikkö
+358 2 6244 123
jemi.heljakka@tactic.net



Maija Erkolahti
Tuotepäällikkö - lelut
+358 50 5376 842
maija.erkolahti@tactic.net
Sami Viljanen
Outdoor Games Marketing
+358 50 599 3565
sami.viljanen@tactic.net
TACTIC GAMES DIGITAL APPLICATIONS
Pirita Ihamäki
Digital Product Development Manager
+358 40 164 6339
pirita.ihamaki@tactic.net
Kalle Virkki
Lead Game Designer, 3D Graphics
+358 40 5906685
kalle.virkki@tactic.net
TUOTEKEHITYS- JA SUUNNITTELUYKSIKKÖ - GAMESTORM
Veera Vaajasalmi
Product Development Manager
+358 44 72722 46
veera.vaajasalmi@tactic.net
Kati Heljakka
Creative R&D
+358 2 6244 146
kati.heljakka@tactic.net
Petter Ilander
Game Developer
+358 2 6244 155
petter.ilander@tactic.net
Jussi Wallenius
Graphic Designer
+358 2 6244 103
jussi.wallenius@tactic.net
Jussi Lindberg
Graphic Designer
+358 2 6244 147
jussi.lindberg@tactic.net
Rami Laaksonen
Graphic Designer, 3d-structures
+358 2 6244154
rami.laaksonen@tactic.net
Pekko Repo
Graphic Designer, 3d-visualizations
+358 2 6244 116
pekko.repo@tactic.net
Elina Adams
Translation Coordinator & Content Developer
+358 44 727 2216
elina.adams@tactic.net
HALLINTO
Markku Heljakka
Toimitusjohtaja (CEO)
+358 2 6244 110
markku.heljakka@tactic.net
Karoliina Palomäki
Talouspäällikkö
+358 2 6244 194
karoliina.palomaki@tactic.net
Olli Kivelä
Operatiivinen johtaja (COO), tytäryhtiöt
+358 44 312 3045
olli.kivela@tactic.net
SIVUSTOT

Tactic.net/publishing | Tactic.net/promo | Kimble.fi | iknow.fi | Alias.eu | Molkky.fi | Lelutehdas.fi | Pelitalo.fi | Greentoys.fi | Minihome.fi