Etusivu > Yhteystiedot

TACTIC GAMES OY

Raumanjuovantie 2, PL 4444, 28101 PORI

puh. (02) 6244 144  

ASIAKASPALAUTE

REKLAMAATIOT

info@tactic.net   Reklamaatiolomake

JÄLLEENMYYJÄKSI?

  Jälleenmyyjäksi? -sivusto

 

MYYNTI
Tero Sjövall
Myyntijohtaja
+358 44 981 8718
tero.sjovall@tactic.net
Micke Mavrostomos
Myyntipäällikkö
+358 50 364 5066
micke.mavrostomos@tactic.net
Jari Lehtola
Myyntiedustaja
+358 50 4412 620
jari.lehtola@tactic.net
Mika Laurila
Myyntiedustaja
+358 50 5270 891
mika.laurila@tactic.net
Juha Nieminen
Myyntijohtaja (CSO), vienti
+358 2 6244 120
juha.nieminen@tactic.net
 
ASIAKASPALVELU
Nina Haapaniemi
Asiakaspalvelupäällikkö
+358 44 7006 276
nina.haapaniemi@tactic.net
Emma Peltonen
Myyntiassistentti
+358 50 303 8132
emma.peltonen@tactic.net
PROMOOTIOTUOTTEET JA ASIAKASPELIT
Minna Yppärilä
Tuoteryhmäpäällikkö
+358 50 3473 348
minna.ypparila@tactic.net

  Promootiotuotteet ja asiakaspelit -sivusto

PUBLISHING
Micke Mavrostomos
Myyntipäällikkö
+358 50 364 5066
micke.mavrostomos@tactic.net
Mia Lindgren
Kustannuspäällikkö
+358 50 365 0963
mia.lindgren@tactic.net
Annu Nykänen
Kustannuspäällikkö
+358 50 365 0301
annu.nykanen@tactic.net

MARKKINOINTI
Jemina Heljakka
Markkinointipäällikkö
+358 2 6244 123
jemi.heljakka@tactic.net
TUOTEKEHITYS
Veera Vaajasalmi
Tuotekehityspäällikkö
+358 44 727 2246
veera.vaajasalmi@tactic.net
TUOTANTO
Jari Vuorio
Tuotantopäällikkö
+358 44 727 2230
jari.vuorio@tactic.net
Jussi Viljanen
Tuotantopäällikkö - Wooden Games
+358 44 291 0512
jussi.viljanen@tactic.net
VARASTO
Kai Laaksonen
Logistiikkapäällikkö
+358 44 727 2233
kai.laaksonen@tactic.net
HALLINTO
Mika Tarvainen
Toimitusjohtaja (CEO)
+358 44 527 7458
mika.tarvainen@tactic.net
Karoliina Nylund
Talouspäällikkö
+358 2 6244 194
karoliina.nylund@tactic.net
Olli Kivelä
Operatiivinen johtaja (COO)
+358 44 312 3045
olli.kivela@tactic.net
Markku Heljakka
Hallituksen puheenjohtaja
+358 2 6244 110
markku.heljakka@tactic.net
SIVUSTOT

Tactic.net/publishing | Tactic.net/promo | Kimble.fi | iknow.fi | Alias.eu | Molkky.fi | Lelutehdas.fi | Pelitalo.fi | Greentoys.fi | Minihome.fi